Lednové vydání školního časopisu NovoNoviny

Milí čtenáři!

Doufáme, že jste si vánoční čas a chvíle volna užili ⛷🏂, odpočali si 😴🥱 a nabrali sílu 💪🏋️‍♂️ do dalších dnů v novém roce 2024. I my v redakci jsme odpočívali ⛱, a tak Vám lednové číslo přinášíme s mírným zpožděním. Snad nám to protentokrát odpustíte 😇.

Lednové vydání je plné zimy ❄️ , zimních radovánek 🛷, ale objevují se zde i střípky významné kulturní události 🎀. Letos v lednu se totiž uskuteční první ročník reprezentačního plesu naší školy 💃🕺👡🎩 a my se už teď moc těšíme, až Vás o jeho průběhu budeme moci informovat!

Počátek roku bývá spjat s novými začátky, předsevzetími. I my jsme si jedno „naložili“. A sice to, abychom Vám stále přinášeli poutavé a zajímavé informace a čtení časopisu Vás bavilo alespoň tolik, jako baví nás jeho tvorba 🥰.

Vaši redaktoři