Adaptační pobyt

4. 9 – 5. 9. třída 5. A vycestovala do Brumova na adaptační program zaměřený na klima třídy.

Adapťák slovy žáků: Jdeme pěšky na vlak, půl hodiny autobusem, potom kilometr pěšky. A narazili jsme na první překážku, potok, který jsme museli překonat bez namočení. Nakonec jsme to zvládli. Chutnaly nám skvělé obědy a kakao. Nej z jídla bylo opékání hadů na ohni. Lépe jsme poznali spolužáky a zažili hodně srandy. Nejvíce se nám líbila hra Vlajkovaná a noční hra – Kameny, kde lupiči unesli paní učitelku a my jsme ji museli zachránit. Aby nás nepoznali, předstírali jsme, že jsme kameny. Adapťák byl super způsob, jak se sblížit. U her jsme museli hodně přemýšlet a spolupracovat. Celým programem nás provázeli báječní animátoři.