Práce žáků z VV

Začátek loňského školního roku. Jak zahájíme letos?

ROZVRH 9.A PRO ŠKOLNÍ ROK 2023 – 2024

Pondělí 4.9

Do školy přišlo 17 vystrojených hochů a 10 dívek, aby uvedli do naší školy nové žáčky – prvňáčky. Děkuji všem, že jste přišli včas a s dobrou náladou. Zítra se uvidíme již od 7:50, i když ne se všemi, a společně vyrazíme na dvoudenní adaptační pobyt, abychom poznali novou část naší třídy a společně si užili seznamování a další aktivity, které pro nás animátoři připravili.

Úterý 5.9 a středa 6.9

Adaptační pobyt

Halloweenská stezka

V úterý 31.10 jsme připravili pro třídy, které tento den přespávali ve škole halloweenskou stezku.

Výroba lampiček na jarmark

Ve středu 15.11. jsme vyráběli lampičky na Vánoční jarmark, který na naší škole proběhne ve čtvrtek 23.11. Přijďte si s námi vychutnat vánoční atmosféru a vybrat si z nesčetných výrobků, které vytvořili žáci naší školy.

Vila Tugendhat

Ve čtvrtek jsme se vydali do centra Brna, abychom navštívili Brněnskou památku UNESCO – vilu Tugendhat. Při výkladu jsme se dozvěděli, za jakých okolností stavba vznikla i celý její příběh. Po výkladu jsme měli čas si vilu sami prohlédnout, což se nám moc líbilo. Také zahrada okolo vily stála za prohlídku

Vánoční jarmark

23.11. jsme na jarmarku prodávali naše výrobky. Děkujeme všem, kdo si u nás lampičky koupil.

Mikuláš v mateřských školkách

V úterý 5.12. jsme zavítali do mateřských školek jako Mikuláši, čerti a andělé.

Naše pokusy s postavou:

Stezka na Den Země pro 1. ročník