3. B

Malá ochutnávka našich společných zážitků:

Výzo a hurá prázdniny

Kdo si hraje nezlobí 🙂 a zítra výzo …..

Tvoření ke Dni otců

Milí tatínkové, máte se na co těšit. Gratulace pro vás jsou opravdu od srdce ❤️.

Plavemeeeeeee

Každý čtvrtek naše třída rozvíjí své plavecké dovednosti v místním Plaveckém bazénu. A že nám to jde :-)!

Ochutnávka sýrů – Školní projekt Ovoce a mléko do škol

V pátek 24.5.2024 jsme ochutnali šest druhů sýrů – Gouda, Eidam, Šuhaj, Mozzarella, Emmental, Maasdamer dozvěděli se něco o jejich původu a výrobě. Při ochutnávce jsme vyplnili hodnotící list, kde si každý dle své chuti sýry ohodnotil hvězdičkami. V závěru nám vyšly tyto výsledky:

1. místo Gouda
  2. místo Eidam
  3. místo Šuhaj

Výlet do ZOO Lešná

V úterý 21.5.2024 jsme navštívili ZOO Lešná. I přes počáteční nepřízeň počasí a zdlouhavou cestu, jsme si výlet náramně užili a moc se těšíme na další v příštím roce :-).

Vzájemné učení s předškoláčky

V pondělí 13.5.2024 za námi přišli předškoláčci z MŠ Měříčkova. Seznámili jsme se, vytleskali svoje jména a popovídali si o povoláních. Zahráli si pantomimu „Uhádni povolání“ a společně vystříhali, poskládali a nalepili zahradnici a její práci při pěstování a sklizni jahod. Hodina nám společně utekla jako voda :-).

Den Země

22.dubna jsme se vydali v rámci dne Země pomoci našemu Zamilovanému hájku od nepořádku. Den jsme začali historií a smyslem Dne Země, osvěžili si typy recyklačních nádob a trochu si odpad roztřídili a potom hurá na praktickou část ochrany přírody.

Velikonoce – projektový den

V úterý jsme věnovali celou výuku Velikonočním svátkům, včetně pomlázky na závěr, kterou si všichni užili a nejen kluci dostali výslužku :-).

Matematický král

to je aspoň soutěž! Je třeba mít nejen vědomosti, ale hlavně rychlost. Někdy je třeba si pomoci rukama i nohama :-)!

Ronja dcera loupežníka – divadelní představení 10.1.2024 – divadlo Radost

Pohádka o rukavičce – představení v rámci ČJ čtení