2. C

Mgr. Simona Petrů

CO SE DĚJE U NÁS VE TŘÍDĚ 🙂

ŠKOLNÍ VÝLET

Jako třída jsme se 29.-31.5. vydali na školní výlet do Outdoor resortu Březová. Děti si vyzkoušely spoustu zábavných aktivit, které prověřily jejich fyzické dovednosti. Vyzkoušeli jsme si nízká lana, bongoo, strašidelnou věž, střelbu z luku, jízdu na koni a mnoho dalšího. Ve volných chvílích děti utužovaly kolektiv a hrály hry podporující vzájemnou spolupráci a komunikaci.

Tématu DEN ZEMĚ jsme se dále věnovali i následující den ve škole. Žáci ve skupinách řešili různé úkoly k tomuto tématu a využívali získané vědomosti z předchozího dne.

Den Země – děti se zúčastnily programu v Zamilovaném hájku, který pro nás připravili žáci 9. B. Na stanovištích plnily různé úkoly vztahující se ke Dni Země. Za odměnu si poté opekly špekáčky.

Dne 16. 4. 2024 jsme s dětmi navštívili divadlo Radost, představení Operky. Dětem se představení velmi líbilo a písničky si zpívaly ještě i po cestě zpět do školy.

UČENÍ HROU

• trénujeme opis a skládání vět pomocí kostky a náhody
  • při počítání nám vzniká obrázek
  • skládáme domino s protikladnými a souznačnými slovy
  • 6. 11. 2023 návštěva knihovny (program SVĚT SKŘÍTKŮ)
  • TVORBA VÝROBKŮ NA VÁNOČNÍ JARMARK🎄

Čertovský šplh – 1.místo Agátka Čapková, 2.místo Emička Faitová, 2. místo Romča Stukalo

Společný projekt – rozkvetlá louka.