Valentýnské vydání časopisu NovoNoviny 🧡

Milí čtenáři!

Ani jsme se nenadáli a máme tu únor! Tento měsíc je letos spjat s dlouho očekávanými jarními prázdninami 🥳, které nám navíc hezky navázaly na prázdniny pololetní, a tak si užijeme celých deset dní mimo školu. Někteří z vás vyrazili za zimními radovánkami na hory, jiní za prarodiči či jinými příbuznými. A někteří zůstali doma a odpočívají, nabírají síly na druhé pololetí. Každopádně doufáme, že si najdete čas na prolistování nového vydání časopisu 😉.

Po Vánocích z obchodů zmizela vánoční výzdoba, a než se objeví ta velikonoční, mohli jste si všimnout, že jsou k vidění srdíčka a tématika lásky obecně. 14. únor je totiž v kalendáři zapsán jako Den svatého Valentýna, tedy svátek všech zamilovaných ❤️. Toto únorové vydání je protkáno tématikou lásky. A my doufáme, že Vás bude bavit a dozvíte se třeba něco nového.   

Přejeme Vám krásné prázdniny! 😊

Vaši redaktoři