Halloween🎃

Halloween je zábavný svátek, který si oblíbili jak dospělí, tak děti po celém světě. I na naší ZŠ Novoměstská jsme se rozhodli slavit tento svátek ve velkém stylu. Ve spolupráci se Školním parlamentem, učiteli a žáky jsme připravili den plný zábavy, soutěží a kreativity. Přečtěte si, jak jsme oslavovali Halloween na naší škole!👻

V průběhu dne jsme měli řadu soutěží a her, které byly přizpůsobeny tématu Halloween. Děti se mohly zúčastnit soutěže o nejlepší kostým 🎭, kde se předvedly v nejvíce strašidelných, kreativních a vtipných kostýmech. Také jsme měli soutěž o „Nejkrásnější výzdobu ve třídě“.🎊🎉✨

V naší školní jídelně bylo připraveno speciální halloweenské menu, které obsahovalo dobroty jako netopýří křídla škvařená, čertovská kopýtka🍗 (peč. kuř. křídla, brambory), elixír mládí, živá voda a více. Děti si mohly vychutnat nejen výborné jídlo, ale také zažít halloweenskou atmosféru díky kuchařkám, které kromě „strašidelného menu“ jídelnu krásně vyzdobily.

Halloweenský den byl zakončen „přespávačkou“ a stezkou odvahy, kterou připravili žáci 9. A. Večer plný zábavy a aktivit si děti velmi užily!!

Halloween na ZŠ Novoměstská byl den plný zábavy, kreativity a společenského ducha. Tato oslava byla skvělou příležitostí pro děti i dospělé projevit svou kreativitu, získat nové zkušenosti a užít si strašidelně dobrou zábavu. Doufáme, že tato tradice bude pokračovat i v příštích letech, a že se naše školní Halloweenové oslavy budou stále více rozrůstat a zdokonalovat.🎃