Obecní žákovský parlament Řečkovice a Mokrá Hora

Naše první setkání se školou Horáckého náměstí se uskutečnilo na radnici. Na úvod jsme se zábavnou formou dozvěděli mnoho nových informací o městské části Brno-Řečkovice a Mokrá hora. Následovala seznamovací hra Bingo, při které jsme pomocí předepsaných otázek poznávali žáky ze sousední školy.

Poté jsme byli rozděleni do skupin po přibližně pěti členech, kde jsme měli za úkol se navzájem seznámit a diskutovat o nápadech, které by mohly přispět ke zlepšení života v naší městské části. Už teď se těšíme na další setkání v prosinci, které proběhne na škole Horáckého náměstí a na němž budeme prezentovat naše návrhy. Děkujeme panu starostovi Viskotovi a místostarostovi Hrůzovi za poskytnutí prostor a umožnění této spolupráce.

Nicol Malá