Dopravní výchova 3.B.

V úterý 19.9.2023 jsme se vydali na dopravní hřiště při ZŠ Horácké náměstí, abychom si vyzkoušeli znalost dopravních předpisů při jízdě na kole.

Po absolvování základní instruktáže a zopakování pravidel silničního provozu jsme nasedli na kola a začali trénovat přednost zprava, vyjíždění z kruhového objezdu, přednost na křižovatkách… A že by bylo dopravních nehod, než se nám podařilo správně zapamatovat si jak se bezpečně chovat jako účastníci silničního provozu. Po dvou hodinovém tréninku bezpečné jízdy přišlo vyřazování těch, kteří porušili dopravní předpisy. Vítězi bezchybné jízdy se stali Sárí, Aylin, Bety a Maty. Cenami pro vítěze byly reflexní přívěšky na batoh a všechny děti za účast na tomto dopoledni získaly reflexní pásky Besip.

Nakonec společná fotka a hurá zpátky do školy. Takže sportu zdar a cyklistice obzvlášť :-)!

Vaši třeťáci.