Třetí třídy v ZOO Lešná

V úterý 21. května se všechny tři třetí třídy naší školy vydaly společně na výlet do ZOO Lešná. Cestu do Zlína nám prodloužily zácpy a objížďky, počasí nám na začátku naší prohlídky také zcela nepřálo, neboť nepříjemně mrholilo, ale ani to nás neodradilo a po řádném posilnění svačinou jsme se vydali na naše putování po ZOO. Prohlédli jsme si mnoho zvířat, krásnou floru ZOO, ale prim hráli rejnoci, kteří byly na samém konci našeho výletu. Všichni jsem si je pohladili a pokochali se pohledem, nakoupili suvenýry a hurá na autobus zpět do školy…. Potleskem jsme poděkovali panu řidiči za bezpečný návrat a už tu byli rodiče a sourozenci, kteří si nás rozebrali domů. Výlet se všem dětem moc líbil a z hodnocení výletu vyplynulo, že nejlepší byli rejnoci a autobus :-).