Advent na Zelňáku – vystoupení 3.B.

V pondělí vystoupila 3.B. na prvním veřejném vystoupení naší školy na Zelném trhu. Vyšlo nám krásné počasí, sluníčko svítilo a zpěv dětí se linul Zelným trhem. Nádhera! Podpořit své děti přišli někteří z rodičů či rodinných příslušníků a zbytek obstarali návštěvníci Zelného trhu, kteří nadšeně tleskali našim vystupujícím. Děti zazpívaly písně Zima, Vánoční a Vánoce na míru. Po vystoupení jsme se odměnili trdelníkem, párkem v rohlíku, či medovým lízátkem. Občerstveni jsme se prošli vánočním Brnem, podívali se Brněnského draka na Staré radnici ( mimochodem má velice slušivý zimní obleček :-)), zařádili si u Nové radnice na pohyblivých lavičkách, ve všech zvoničkách si zazvonili a něco si přáli a u všech stromečků se vyfotili :-).