★ V pondělí 3.6. jdeme na divadelní hru Sidhárta v divadle Polárka. Vsup 60 Kč. Budeme odcházet v 8:30 ze školy, příchod ve 4. vyučovací hodině, 5. vyučovací hodina proběhne dle rozvrhu.

=) Po našem výletě zůstal každému žákovi přeplatek 70,-Kč, který použijeme na vstup do kina Scala 7.6.

Ve čtvrtek 23.5. jedeme na školní výlet do Dinoparku ve Vyškově. Sraz před školou je v 8 hodin, společně se přesuneme autobusem na vlakové nádraží v Králově Poli. Odjezd vlaku je v 8:56, příjezd do Vyškova v 9:37. Pěšky dojdeme k ZOO parku, kde strávíme asi hodinu, poté pojedeme Dino vlakem do Dinoparku. V ceně 140,- je vstup do ZOO parku, cesta Dino vlakem, vstup do Dinoparku, 4D kino, podvodní tunel a všechny atrakce. Jídlo a pití si zajistí každý sám, případně může využít občerstvení v Dinoparku. Odjezd z Vyškova je naplánován na 16.hodinu, příjezd do Králova Pole do 17 hodin, poté společný přesun ke škole. Tak hlavně ať nám vyjde počasí a všem se výlet líbí.

m( V pátek 7.6. se bude konat akce v kině Scala - Planeta Země. Cena 70,-Kč.

Prosím o zasílání 30,-Kč na pomůcky do Vv (násadka+špička na tuš). Na konci školního roku dostane každý žák svoji sadu, může používat příští školní rok.


INFORMACE

Od 5.října můžete zase každý pátek od 7:40 do 7:55 nosit baterie a drobné elektrospotřebiče k recyklaci.

Ve třídách také pokračuje sběr víček od plastových lahví.