Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
pronajem_telocvicen:start [2019/08/14 11:05]
jjelinek
pronajem_telocvicen:start [2019/10/09 12:25] (aktuální)
jjelinek [Prázdniny a svátky v rámci školního roku 2019/2020]
Řádek 1: Řádek 1:
-===== Školní rok 2018/2019 =====+====== Školní rok 2019/2020 ======
  
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Řádek 11: Řádek 11:
 ** __V roce 2020 je zahájení provozu tělocvičen ve čtvrtek 6.1. a ukončení v pátek 26.6.__** ** __V roce 2020 je zahájení provozu tělocvičen ve čtvrtek 6.1. a ukončení v pátek 26.6.__**
 --------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------
-===== Prázdniny a svátky v rámci školního roku 2018/2019 =====+====== Prázdniny a svátky v rámci školního roku 2019/2020 ======
  
 Státní svátek: **pondělí 28.října 2019** Státní svátek: **pondělí 28.října 2019**
Řádek 17: Řádek 17:
 Podzimní prázdniny: **úterý 29. října a středa 30. října 2019** Podzimní prázdniny: **úterý 29. října a středa 30. října 2019**
  
-Ředitelské volno: **čtvrtek ​30.října a pátek 1. listopadu 2019**+Ředitelské volno: **čtvrtek ​31.října a pátek 1. listopadu 2019**
  
-Vánoční prázdniny: **pondělí 23. prosince 2019 - pátek ​1. ledna 2020**+Vánoční prázdniny: **pondělí 23. prosince 2019 - pátek ​3. ledna 2020**
  
 Pololetní prázdniny: **pátek 31. ledna 2020** Pololetní prázdniny: **pátek 31. ledna 2020**
Řádek 75: Řádek 75:
 15.00 - 16.00 - PARKOUR p. Procházka 15.00 - 16.00 - PARKOUR p. Procházka
  
-16.00 - 17.00 - BASKETBAL ​ p. Šibalová+16.00 - 17.00 - BASKETBAL ​ p. Šibal
  
 17.00 - 19:00 - VOLEJBAL ​ p. Brunclíková 17.00 - 19:00 - VOLEJBAL ​ p. Brunclíková
  
-19.30 - 21.00 - VOLEJBAL ​ p. Čech+19.00 - 21.00 - VOLEJBAL ​ p. Čech
  
 |PÁTEK| |PÁTEK|
  
-14.00 - 15.30 - volno+14.00 - 15.30 - Školní družina
  
 15.30 - 17.30 - VOLEJBAL KR.POLE ​ p. Brunclíková 15.30 - 17.30 - VOLEJBAL KR.POLE ​ p. Brunclíková
Řádek 89: Řádek 89:
 17.30 - 19.30 - VOLEJBAL ​ p. Hynková 17.30 - 19.30 - VOLEJBAL ​ p. Hynková
  
-19.30 - 21.00 - FLORBAL ​ p. Muller+
  
  ​==Pronájem tělocvičny č. 2==  ​==Pronájem tělocvičny č. 2==
Řádek 98: Řádek 98:
 |PONDĚLÍ| |PONDĚLÍ|
  
-14.00 - 15.00 - BASKETBAL TYGŘI - p. Paunovič+14.00 - 15.00 - BASKETBAL TYGŘI - p. R. Megryesy
  
-15.00 - 16.00 Volno+15.00 - 16.30 Basketbal- Kr. Pole p. Foltýn
  
-16.00 - 17.30 - BASKETBAL ​KR.POLE ​ ​p. ​Foltýn ​+16.30 - 17.30 - BASKETBAL ​Tygři ​ ​p. ​Paunovič
  
 17.30 - 19.00 - VOLEJBAL KR.POLE ​ p. Brunclíková 17.30 - 19.00 - VOLEJBAL KR.POLE ​ p. Brunclíková
Řádek 108: Řádek 108:
 19.00 - 20.00 - BASKETBAL p. Schneeweis ​ 19.00 - 20.00 - BASKETBAL p. Schneeweis ​
  
-20.00 - 21.00 - FOTBAL ​ p. Silovský ​+20.00 - 21.00 - FOTBAL ​ p. Lebánek ​
  
 |ÚTERÝ| |ÚTERÝ|
  
-14.00 - 15.30 - FLORBAL p. Haluza+14.00 - 15.30 - FLORBAL p. Plšek
  
-16.00 - 17.00 - FUTSAL p. Lesenský+16.00 - 17.00 - FUTSAL p. Lesenský ​(listopad, březen)
  
-17.00 - 20.00 - NÁRODNÍ HÁZENÁ ​ p. Fejfar ​+17.00 - 20.00 - NÁRODNÍ HÁZENÁ ​ p. Fejfar ​(listopad-březen)
  
-20.00 - 21.00 - FLORBAL ​ p. Hartman+20.00 - 21.00 - volno
  
 |STŘEDA| |STŘEDA|
  
-14.00 - 15.00 - Školní družina+14.00 - 15.00 - Mažoretky 
 + 
 +15.00 - 16.00 - Badminton - p. Kalouda
  
-15.00 - 16.00 - FLORBAL ​- p. Haluza+16.00 - 17.00 - Basketbal ​- p. Šibalová
  
-16.00 - 17.30 FUTSAL ​p. Lesenský+17.00 - 18.00 - Basketbal ​Tygři Brno p. Paunovič
  
-17.30 18.30 KRASOBRUSLENÍ  ​p. Fleková+18.00 19.00 - Basketbal ​Tygři Brno p. Paunovič
  
 19.00 - 20.00 - FLORBAL ​ p. Janeček 19.00 - 20.00 - FLORBAL ​ p. Janeček
Řádek 138: Řádek 140:
 13.00 - 14.00 - Starez - Sport do škol 13.00 - 14.00 - Starez - Sport do škol
  
-14.30 - 16.00 - FLORBAL ​ p. Haluza+14.30 - 16.00 - FLORBAL ​ p. Haluza, Plšek,
  
-16.00 - 17.30 - FUTSAL ​p. Lesenský+16.00 - 17.30 - Futsal ​p. Lesenský
  
 17.30 - 19.00 - FOTBAL ​ p. Košťál 17.30 - 19.00 - FOTBAL ​ p. Košťál