Školní rok 2018/2019


Na základě schválení školskou radou se zvyšuje pronájem tělocvičen

na školní rok 2018/2019 na 400 Kč/hod.


V roce 2018 je provoz tělocvičen 2018 zahájen v pondělí 3. 9. a ukončen v pátek 21.12.

V roce 2019 je zahájení provozu tělocvičen ve čtvrtek 3.1. a ukončení v pátek 28.6.


Prázdniny a svátky v rámci školního roku 2018/2019

Den české státnosti: pátek 28. září 2018

Podzimní prázdniny: pondělí 29. října a úterý 30. října 2018

Vánoční prázdniny: sobota 22. prosince 2018 - středa 2. ledna 2019

Pololetní prázdniny: pátek 1. února 2019

Jarní prázdniny: pondělí 11. února 2019 – neděle 17. února 2019

Velikonoční prázdniny: čtvrtek 18. dubna 2019

Velký pátek: pátek 19. dubna 2019

Velikonoční pondělí: pondělí 22. dubna 2019

Svátek práce: středa 1. května 2019

Den vítězství: středa 8. května 2019

Ukončení provozu pronájmů tělocvičen: pátek 28. června 2019


Pronájem tělocvičny č. 1
    umělý povrch
    

|PONDĚLÍ|

14.00 - 15.00 - PARKOUR p. Procházka

15.00 - 16.00 - PARKOUR p. Procházka

16.00 - 17.00 - BASKETBAL p. Šibalová

17.00 - 19.00 - KARATE p. Šída

19.00 - 21.00 - VOLEJBAL p. Jelínková

ÚTERÝ

14.00 - 15.30 - volno

15.30 - 19.00 - VOLEJBAL KR.POLE p. Brunclíková

19.00 - 20.30 - VOLEJBAL p. Veberová

STŘEDA

14.00 - 15.00 - BASKETBAL TYGŘI p. Paunovič

15.00 - 16.00 - BASKETBAL KR.POLE p. Foltýn

16.00 - 17.30 - FUTSAL p. Lesenský

17.30 - 19.30 - KARATE p. ŠÍDA

19.30 - 21.00 - BASKETBAL p. TOMICKÝ

ČTVRTEK

14.00 - 15.00 - PARKOUR p. Procházka

15.00 - 16.00 - PARKOUR p. Procházka

16.00 - 17.00 - BASKETBAL p. Šibalová

17.00 - 19:00 - VOLEJBAL p. Brunclíková

19.30 - 21.00 - VOLEJBAL p. Čech

PÁTEK

14.00 - 15.00 - volno

15.00 - 17.30 - VOLEJBAL KR.POLE p. Brunclíková

17.30 - 19.30 - VOLEJBAL p. Hynková

19.30 - 21.00 - FLORBAL p. Muller

Pronájem tělocvičny č. 2
   parketový povrch

|PONDĚLÍ|

14.00 - 15.00 - volno

15.00 - 16.00 - BASKETBAL TYGŘI - p. Paunovič

16.00 - 17.30 - BASKETBAL KR.POLE p. Foltýn

17.30 - 19.00 - VOLEJBAL KR.POLE p. Brunclíková

19.00 - 20.00 - BASKETBAL p. Schneeweis

20.00 - 21.00 - FOTBAL p. Silovský

ÚTERÝ

14.30 - 16.00 - FLORBAL p. Haluza

16.00 - 17.00 - FUTSAL p. Lesenský

17.00 - 20.00 - NÁRODNÍ HÁZENÁ p. Fejfar

20.00 - 21.00 - FLORBAL p. Hartman

STŘEDA

14.00 - 15.00 - volno

15.00 - 16.00 - FLORBAL - p. Haluza

16.00 - 17.30 - FUTSAL p. Lesenský

17.30 - 18.30 - KRASOBRUSLENÍ p. Fleková

19.00 - 20.00 - FLORBAL p. Janeček

20.00 - 21.00 - FUTSAL p. Vít

ČTVRTEK

14.30 - 16.00 - FLORBAL p. Haluza

16.00 - 17.30 - FUTSAL p. Lesenský

17.30 - 19.00 - FOTBAL p. Košťál

19.00 - 20.00 - FOTBAL p. Vedral

20.00 - 21.00 - FOTBAL p. Eliáš

PÁTEK

14.30 - 16.00 - BASKETBAL KR.POLE p. Foltýn

16.00 - 17.00 - FUTSAL p. Lesenský

17.00 - 20.00 - NÁRODNÍ HÁZENÁ p. Fejfar