Školní rok 2017/2018


Na základě schválení školskou radou se zvyšuje pronájem tělocvičen

na školní rok 2017/2018 na 400 Kč/hod.


Dne 21. a 22. 12. je provoz tělocvičen bez přerušení


Prázdniny a svátky v rámci školního roku 2017/2018

Den české státnosti: čtvrtek 28. září 2017

Ředitelské volno: pátek 29.září 2017

Podzimní prázdniny: čtvrtek 26. října a pátek 27. října 2017

Den vzniku samostatného československého státu: sobota 28. října 2017

Den boje za svobodu a demokracii: pátek 17. listopadu 2017

Ředitelské volno: čtvrtek 21. prosince a pátek 22. prosince 2017.

Provoz tělocvičen je v tyto dny bez přerušení!

Vánoční prázdniny: sobota 23. prosince 2017 - úterý 2. ledna 2018

Pololetní prázdniny: pátek 2. února 2018

Jarní prázdniny: 5. února 2018 – 11. února 2018

Velikonoční prázdniny: čtvrtek 29. března 2018

Velký pátek: pátek 30. března 2018

Velikonoční pondělí: pondělí 2. dubna 2018

Svátek práce: úterý 1. května 2018

Den vítězství: úterý 8. května 2018

Ukončení provozu pronájmů tělocvičen: pátek 29 června 2018


Pronájem tělocvičny č. 1
    umělý povrch
    

|PONDĚLÍ|

14.00 - 15.00 - PARKOUR p. Procházka

15.00 - 16.00 - PARKOUR

16.00 - 17.00 - BASKETBAL p. Šibalová

17.00 - 19.00 - KARATE p. Šída

19.00 - 21.00 - VOLEJBAL p. Jelínková

ÚTERÝ

14.00 - 15.30 - volno

15.30 - 19.00 - VOLEJBAL KR.POLE p. Brunclíková

19.00 - 20.30 - VOLEJBAL p. Veberová

STŘEDA

14.00 - 15.00 - BASKETBAL TYGŘI p. Paunovič

15.00 - 16.00 - BASKETBAL KR.POLE p. Foltýn

16.00 - 17.30 - FC.MEDLÁNKY p. Berkovec

17.30 - 19.30 - KARATE p. ŠÍDA

19.30 - 21.00 - BASKETBAL p. TOMICKÝ

ČTVRTEK

14.00 - 15.00 - PARKOUR p. Procházka

15.00 - 16.00 - PARKOUR p. Procházka

16.00 - 17.00 - BASKETBAL p. Šibalová

17.00 - 19:00 - VOLEJBAL p. Brunclíková

19.30 - 21.00 - VOLEJBAL p. Čech

PÁTEK

14.00 - 15.00 - volno

15.00 - 17.30 - VOLEJBAL KR.POLE p. Brunclíková

17.30 - 19.30 - VOLEJBAL p. Hynková

19.30 - 21.00 - FLORBAL p. Muller

Pronájem tělocvičny č. 2
   parketový povrch

|PONDĚLÍ|

13.00 - 15.00 - MAŽORETKY p. Říhová

15.00 - 16.00 - BASKETBAL TYGŘI - p. Paunovič

16.00 - 17.30 - BASKETBAL KR.POLE p. Foltýn

17.30 - 19.00 - VOLEJBAL KR.POLE p. Brunclíková

19.00 - 20.00 - BASKETBAL p. Schneeweis

20.00 - 21.00 - FOTBAL p. Silovský

ÚTERÝ

14.30 - 16.00 - FLORBAL p. Haluza

16.00 - 17.00 - FOTBAL p. Petrák

17.00 - 20.00 - NÁRODNÍ HÁZENÁ p. Fejfar

20.00 - 21.00 - FLORBAL p. Hartman

STŘEDA

14.00 - 15.00 - volno

15.00 - 16.00 - FLORBAL - p. Haluza

16.00 - 17.30 - FC.MEDLÁNKY p. Berkovec

17.30 - 18.30 - KRASOBRUSLENÍ p. Fleková

19.00 - 20.00 - FLORBAL p. Janeček

20.00 - 21.00 - FUTSAL p. Vít

ČTVRTEK

14.30 - 16.00 - FLORBAL p. Haluza

16.00 - 17.30 - FC MEDLÁNKY p. Berkovec, p. Růžička

17.30 - 19.00 - FOTBAL p. Košťál

19.00 - 20.00 - FOTBAL p. Vedral

20.00 - 21.00 - FOTBAL p. Eliáš

PÁTEK

14.30 - 16.00 - BASKETBAL KR.POLE p. Foltýn

16.00 - 17.00 - FOTBAL p. Lesenský

17.00 - 20.00 - NÁRODNÍ HÁZENÁ p. Fejfar