EDOOKIT

PŘIHLÁŠENÍ

Od školního roku 2019/2020 přecházíme na elektronický žákovský systém Edookit. Informace ohledně přihlašovacího jméno a hesla dostanou rodiče na třídních schůzkách dne 10. září 2019.

https://www.edookit.com/cz/navod-windows

EDOOKIT-MANUÁL PRO RODIČE

Odkaz pro přihlášení rodičů a žáků

Odkaz pro přihlášení vyučujících

https://zsnovomestska-login.edookit.net

Elektronická žákovská knížka

Vážení rodiče,

ve školním roce 2019/2020 naše škola uvádí do provozu nový informační systém Edookit. Ten má podpořit komunikaci mezi školou a rodinou, rodiče tak mohou být ihned informováni o hodnocení, chování i aktivitě svých dětí, docházce, plnění povinností apod.

Přístup do eŽK budou mít všichni rodiče žáků od 1. – 9. ročníku. Pro správné fungování je nutné, abychom měli v systému zadanou vaši osobní platnou e-mailovou adresu. Tu prosím sdělte písemně na e-mail zástupce ředitele zastupkyne@zsnovomestska.cz. Následně Vám budou vygenerovány přístupové údaje a zaslány na vámi udanou e-mailovou adresu i s odkazem pro nastavení hesla.

Přístupové údaje k rodičovskému účtu nesdělujte svým dětem!

Jejich vlastní přihlašovací jméno i heslo nastavíte sami v prostředí rodičovského portálu (Nastavení → Nastavení přístupu žáků) podle jednoduchého postupu.

Všichni se s novým systémem musíme postupně seznámit. Jak rodiče, učitelé, tak i žáci se budou učit s Edookitem pracovat, poznávat jeho možnosti a výhody. Na stránkách naší školy www.zsnovomestska.cz

je v horní liště stránek školy vytvořena sekce Edookit, kde postupně najdete např. návod pro rodiče, možnosti instalace na mobilní zařízení atd.

V případě nejasností se můžete obrátit s dotazem na učitele.