Vítejte na stránkách ZŠ Novoměstská


Vážení rodiče

hledáte pro vaši ratolest prázdninový program, na který nezapomene, kde pozná spoustu nových kamarádů, ale především stráví skvělý týden s vrcholovými sportovci a olympioniky, kteří se jim chystají předat spoustu dovedností a rad? Pokud ano, tak teď už hledat nemusíte. Jedinečné sportovní prázdniny v Brně jsou tady!

Na základě judistického workshopu, který na škole proběhl v rámci propagace, Vám chceme představit AIM kempy. AIMKemp je sportovní příměstský tábor, který se koná na této základní škole, která je pro sport jako stvořená, (1.turnus- 17.-21.8., 2. turnus- 24.-28.8.). Je určen pro děti ve věku 6-13 let (možná věková tolerance po domluvě). Individuální přístup, profesionalita, kvalitní zázemí, zážitky i mnoho zajímavých jmen ze světa sportu. Tak by se dal v jednoduchosti náš kemp charakterizovat. Děti si budou mít možnost vyzkoušet řadu sportů-florbal, atletiku, judo, tenis, gymnastiku. Jednotlivé sporty budou prokládané hrami na rozvoj všestrannosti a pohybových schopností. Kemp navštíví a účastníci si budou moct zatrénovat také s legendami sportu, které za sebou mají řadu úspěchů, jako třeba olympijská medailistka v trojskoku, Šárka Kašpárková. Děti budou v rámci mimotréninkových aktivit vzdělávány sportovními kvízy a také formou zábavných her. Na kempu bude kladen důraz na strečink, regeneraci, pravidelné stravování a pitný režim. Po jeho zakončení dostane každý diplom s hodnocením od trenérů jednotlivých sportů a také cenu na památku od našich partnerů. Děti se mají na co těšit a rozhodně budou mít na co vzpomínat.

Na webových stránkách http://weareaim.cz/…py/zjistíte spoustu dalších potřebných informací, dostanete detailní náhled na prostor, můžete se podívat na naše trenéry, kteří na kempu budou přítomní, nebo se rovnou zaregistrovat.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu kempy@weareaim.cz nebo telefonním čísle: 777318333- kontaktní osoba: Filip Štoss. Budeme se na vás všechny v srpnu těšit. Tým AIM


Informace školní jídelny pro školní rok 2020/2021

Seznam prvňáčků pro školní rok 2020/2021